Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi

Kar Kalınlığı

Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi, Bolu ilinde ve Arkut Dağı üzerinde yer alan, rakım olarak 1700m - 1800m arasında faaliyet gösteren bir kayak merkezidir.

Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi, konumu itibariyle havalimanına 140 km ve otogara 61 km mesafededir. Tesis içerisinde gibi olanaklar mevcut olup, kayak mevsimi genellikle Ocak ve Mart ayları arasındadır. şeklinde pist çeşitliliği sunan kayak merkezi, , yapmaya uygundur. Ayrıca saatlik 600 kişiyi kaldırabilecek kapasitededir.

Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi Bilgileri

Şehir
Bolu
Dağ
Arkut Dağı
Tesis Rakımı (Başlangıç)
1700m
Tesis Rakımı (Bitiş)
1800m
Kayak Mevsimi Aralığı
Ocak - Mart
En Uzun Pist
5km
Kapasite
600 kişi
Tescilli Pistler
Kayaklı Koşu

Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi Ulaşım

Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi nerededir, nasıl gidilir sorularına cevap arıyorsanız ve şahsi araç ile yolculuk edecekseniz en kolay yol aşağıdaki haritadan yol tarifi almaktır. Bunun dışında kalan ulaşım şekilleri ile tesise gitmek istiyorsanız, alttaki bilgilendirmeye göz atabilirsiniz.

Gerede Arkut Dağı Kayak Merkezi Konaklama

Tesise yakın yerleşim bölgelerinde konaklama yapabileceğiniz gibi Arkut Dağı eteklerinde yer alan dağ otellerinde de kalabilirsiniz. Aşağıdaki listede tesisin çevresinde yer alan otelleri ve konaklama tesislerini inceleyebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir